2
Jul
Namco Bandai ontkent Soul Calibur IV geruchten
Namco Bandai ontkent dat de totale installatie van Soul Calibur IV maar liefst 9 GB zou innemen. Ze zeggen dat het overeen zal komen met de spellen die nu van deze functie gebruik maken, een exacte grote geven ze niet.
Het is maar vreemd dat Namco Bandai geen exacte grote wil geven. Zal het spel toch aardig in de buurt komen of wil Namco Bandai gewoon nog niets kwijt?
Wat denken jullie dat de werkelijke grote van het installatiebestand wordt? En dat van het savebestand? En wat zal een zelfgemaakt character op je HDD gaan innemen?
Soul Calibur IV verschijnt bij ons op 1 Augustus. Dus we hoeven nog maar een kleine maand te wachten.
Bron: kotaku.comWat denken jullie dat de werkelijke grote van het installatiebestand wordt? En dat van het savebestand? En wat zal een zelfgemaakt character op je HDD gaan innemen?
Soul Calibur IV verschijnt bij ons op 1 Augustus. Dus we hoeven nog maar een kleine maand te wachten.














