4
Feb
Skullgirls lijkt toch echt een zeer interessante game te worden
Hoe valt een game als Skullgirls te omschrijven? Je moet namelijk niet denken dat dit een simpele PSN fighter game is. Want door de zeer apart karakters en visuele stijl, is Skullgirls echt iets speciaal. Daarom wordt ook aan iedereen aanbevolen om even tot rust te komen en te kijken wat deze game te bieden heeft. Zo zal de game erg veel content bevatten en is het de eerste game die de ontwikkelaar Reverge Labs uit Californië maakt.
Het volgende lijstje is eigenlijk simpelweg een verkooppraatje, maar geeft wel goed weer wat je kan verwachten. Zo staat in dit lijstje wat voor content je allemaal kan vinden in Skullgirls. De oprichter Peter Bartholow, vindt dit erg netjes, aangezien het hier gaat om een PSN fighter met de content van een retail game.
- Story Mode
- Arcade Mode
- Tutorials
- Practice Room
- Ranked and Unranked Online Play
- Custom Soundtracks
- PS3-exclusive Trophies
Aangezien er in dit bericht een speciale Story mode trailer aanwezig is, zullen wij met name wat meer informatie daarover geven. In Skullgirls zal je vele verschillende karakters tegenkomen en dus niet alleen de acht speelbare. Deze karakters zal je dan ook tegenkomen in het verhaal wat je aan het spelen bent. Dit verhaal zal verteld worden door middel van vignettes, waarbij gebruik wordt gemaakt van meer dan 200 unieke artwork en karakter portretten.
Door onderstaande trailer te kijken, krijg je een idee van hoe de Story mode in elkaar zit. De Story mode zal gaan over een aantal 'what if' scenario's, die zich verspreid afspelen in alternatieve tijdlijnen. In deze alternatieve tijdlijnen zullen de karakters trouw aan haarzelf blijven, maar gebeurtenissen zullen zich op een andere manier uitspelen.
Naast meer informatie over de Story mode is er dus ook nog meer bekend gemaakt. Nou kunnen jullie zelf wel een invulling geven aan de Arcade mode, Tutorials, Practice Room en Ranked and Unranked Online Play. Je hoeft niet meer te weten, behalve dat het er gewoon inzit. Maar een Custom Soundtrack is toch wel vrij bijzonder, want niet al te veel games hebben dat. De man achter dit alles is Michiru Yamane. Hij is zoal bekend van de muziek uit Castlevania: Symphony of the Night, waarvan hij dus de componist was.
Als laatste punt voor dit erg lange nieuwsbericht nog even over de Trophies. Wij mogen als PlayStation 3 gamers, vier exclusieve Trophies verwachten. En doordat er veel klachten zijn over Trophies in fighting games, is er heel goed geluisterd naar de forum feedback. Met deze informatie zijn de Trophies gemaakt en bieden ze hopelijk een mooie uitdaging voor de Trophy Hunters onder ons.
De oplettende bezoeker kan het misschien zijn opgevallen dat in de trailer niet in totaal acht speelbare karakters zijn te zien. Deze mensen hebben goed opgelet en zijn ook nog eens geslaagd in het lezen van dit gehele nieuwsbericht. In de aankomende weken zal dit laatste karakter worden onthuld, tezamen met de releasedatum en de prijs. Dus daarvoor moeten wij nog even afwachten. Overigens is het wel duidelijk geworden dat Skullgirls, net als iedere nieuwe PSN game, een trial versie zal krijgen. Dus geliefde bezoeker, wat is jouw mening over de allereerste game van Reverge Labs?Bron: blog.us.playstation.com





















Forum posts
Nieuws reacties